هزار بازار ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای درج کسب و کار، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌ های هزار بازار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌ گیرد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌ هایی که مخاطب در پروفایل خود ثبت می‌ کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌ های رسمی و مورد تایید مخاطب است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ های هزار بازار از طریق آنها صورت می‌ گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ های همراه و ثابت توسط مخاطب، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، هزار بازار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت کسب و کار می‌تواند از مخاطب، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
همچنین هزار بازار ممکن است برای ارتباط با مخاطبین، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌ های ویژه یا پروموشن‌ ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ ها نداشته باشند، می‌ توانند عضویت دریافت خبرنامه هزار بازار را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 100043952 شماره‌ ای است که هزار بازار از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌ کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش رویداد ها، خدمات و سرویس‌ های ویژه هزار بازار را به اطلاع کاربران می‌ رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌ های شما از طریق آن وجود دارد.

همچنین ممکن است هزار بازار از طریق شماره 100043952 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان هزار بازار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام هزار بازار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید.

هزار بازار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هزار بازار می‌ تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. هزار بازار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌ داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌ کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.

هزار بازار همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی هزار بازار و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌ کند.

 در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های هزار بازار ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

 در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

 تلفن تماس و فکس:

43952  – ۰۲۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

 دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:               

استان تهران - شهر تهران – خیابان طالقانی – پلاک 166 – طبقه 6